Ana sayfa Ürünler3D Koordinat Ölçüm Makinesi

Mermer Tabanlı Helyum 3D Koordinat Ölçüm Makinesi

Mermer Tabanlı Helyum 3D Koordinat Ölçüm Makinesi

  • Helium 3D Coordinate Measuring Machine With Marble Base
 • Helium 3D Coordinate Measuring Machine With Marble Base

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: UNIMETRO
  Sertifika: CE,ISO
  Model numarası: Helyum

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1
  Ambalaj bilgileri: Ahşap kasa
  Teslim süresi: 3 ~ 5 hafta
  Ödeme koşulları: / T
  Yetenek temini: 40
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  Ürün adı: CMM Koordinat Ölçüm makinesi Malzeme: Mermer taban
  Ölçüm aralığı: 813 X 1200 X 710 mm Aşırı çap: 1585 X 2000 X 2900 mm
  Makina ağırlığı: 2600kg MPEe: ≤ 1.8 + L / 350 (μm)
  MPEp: ≤ 2.5μm Ölçek çözünürlüğü: 0.5um
  Vurgulamak:

  Helium 3D Coordinate Measuring Machine

  ,

  550mm/s 3D Coordinate Measuring Machine

  ,

  marble base 3d cmm machine

  Helyum Tipi 800 * 1200 * 700mm Yüksek Hassasiyetli Tam Otomatik 3D CMM Koordinat Ölçüm Makinesi

   

  GİRİŞ

  "Helyum", tamamen geliştirilmiş ve tasarlanmış UNIMETRO olan en yüksek hassasiyetli makine ile karakterizedir.Her parça imalat döneminde titizlikle seçilir ve tüm parçaların montaj sırasında kusursuz ve uygun bir şekilde bağlandığından emin olunur.Ölçüm makinelerinin kabulü ISO 10360-2'ye göre gerçekleşir.Bunu yaparken, iki standartlaştırılmış kabul prosedürü kullanılır.Tüm ölçüm makineleri ultra hassas bir lazerle ölçülür.Ardından mastar blokları, bilyeli plakalar gibi DKD belgeli katı ölçülerle standartlara uygun bir test yapılır.Bu nedenle, müşterilerin sonunda kullandığı makine gerçek yüksek kalite, yüksek hassasiyet ve Alman Teknolojisidir.

   

  TEKNİK PARAMETRELER

  Ölçüm alanı: X = 813 mm, Y = 1220 mm, Z = 710 mm

  Genel boyut: 1350 X 1580 X 2680 mm

  Maksimum Parça Ağırlığı: 1200kg

  Makine ağırlığı: 2600kg

  MPEe: ≤ 1.8 + L / 350 (μm)

  MPEp: ≤ 2,5 μm

  Ölçek çözünürlüğü: 0.5um

  Maksimum 3D Hızı: 550 mm / sn

  Max 3D Hızlanma: 700 mm / sn

   

  AVANTAJLARI

  Patentli çift pasif titreşim sönümleme:

  CMM çoğunlukla şirket içinde ve yakınında diğer makineler ve nakliye kamyonları tarafından kullanılmaktadır.Titreşim, CMM'nin hassasiyetini etkiler.Özel bir temel oluşturmak bir çözümdür, ancak bu maliyetli ve sıkıntılı olacaktır.CMM'miz, doğrudan makine şasisine entegre edilmiş çift pasif titreşim sönümlemeli patent desteğine sahiptir.Böylece makine, üretime yakın bir şekilde uygun şekilde konumlandırılabilir.Çoğu durumda bu CMM için özel temele gerek yoktur.

   

  Yüksek kaliteli granit çalışma masası:

  Worktable, tüm CMM'lerin desteğidir, kalitesi performans için önemlidir!CMM'miz, “TAI Dağı” ndan yüksek hassasiyetli, ağır ve stabil doğal granit çalışma tezgahından yapılmıştır;bu, titreşim sönümlemeyi destekleyebilir ve CMM'nin performansını artırabilir.

   

  Tüm eksenlerde kapalı kılavuzlar:

  CMM ortamının katı gereksinimleri vardır, ancak ölçüm odasında sıcaklık ve toz gibi bazı farklılıklar mümkündür.Standart olarak, tüm CNC makinelerimiz kapalı kılavuzlarla donatılmıştır.Bu, kılavuz yollarını hasardan, kirden ve doğrudan termal etkilerden korur.Bu, harici toz ve sıcaklık değişikliklerini önleyebilir.Tozlu ortamda kullanım için önemlidir.

   

  Sürtünmeli "otomatik düzeltme" şanzımanı:

  CMM'miz sürtünmeli şanzıman kullanır ve tüm eksenlerde "otomatik düzeltme" sistemine sahiptir.İletimin kılavuz yolu ile paralel olmasını sağlamak için “sabit + mikro süspansiyon” yapısını kullanan iletim sistemi.Bu, ölçüm makinesini büyük ölçüde bakım gerektirmez hale getirir.

   

  İçe aktarılan anahtar parçalar:

  Makinenin kararlılığı için anahtar parçalar çok önemlidir.Yalnızca en iyi tasarım ve anahtar parçaların en iyi kalitesiyle CMM'nin uzun süre kararlı olmasını sağlayabilir.Tüm anahtar parçalar ünlü markalardır (servo motor, transmisyon sistemi, pnömatik sistem vb.).Bu, CMM'nin en iyi hassasiyetini ve hizmet ömrünü sağlayabilir.

   

  RENISHAW optik ölçek:

  Optik ölçek, CMM için en önemli kısımlardan biridir;RENISHAW, CMM parçaları alanındaki en iyi bayraktır.En iyi ürünlere ve en iyi hizmet itibarına sahiptir!CMM'miz her zaman RENISHAW yüksek hassasiyetli optik cetvel kullanır.Çözünürlük 0.05 um'dir.

   

  4 tarafın hepsinde hava yatağı çevreleyen kılavuz yolu:

  4 tarafı çevrili yapıyı kullanarak hava yatağı kılavuz yolu!Bu, istikrarlı ve kalitenin sembolüdür!CMM'mizde, her eksende farklı yönlerde birçok hava basıncı regülatörü ve pnömatik yataklar bulunur, halka şeklindeki pnömatik yatak tasarımı, aletlerin hareket sırasında sabit kalmasını garanti eder.

   

  Küçük delik teknolojisi:

  Hava tüketimi: 150NL / Min.Küçük delik teknolojisi, bu, hava yatağı ve kılavuz yolu arasında yoğuşma bölgesi oluşturur.Hareket sürtünmesinden kaynaklanan küçük ısıyı dengeleyebilir!Bu teknoloji, CMM'nin termal stabilitesini artırır ve uzun vadeli hassas stabiliteyi korur.

   

  YAZILIM

  Rasyonel-DMIS

  Rational - DMIS, yeni geliştirilmiş büyük ölçekli entegre bir 3B ölçüm yazılımı paketidir.Yazılımın kolay öğrenilmesi ve kullanılması için yeni başlayanların gereksinimlerini ve üst düzey kullanıcıların yazılıma yönelik işlevsel gereksinimlerini dikkate alan stüdyo yazılımının geliştirilmesi ve tasarımına ek olarak, daha da önemlisi CMM için bir model haline gelmiştir. ölçüm yazılımı standardizasyonu.
  Rasyonel DMIS programları, DMIS 5.0 sürümüne kadar tam ve yerel DMIS çekirdeği ile tasarlanmıştır, bu da "destek DMIS" den tamamen farklıdır (çekirdek DMIS değildir).Hepimizin bildiği gibi, DMIS bir ISO standardı haline geldi (ISO 22093: 2003)

  Mermer Tabanlı Helyum 3D Koordinat Ölçüm Makinesi 0

   

  PROB FONKSİYONU

  Prob kafası: RENISHAW'dan PH20MT motorlu prob kafaları

   

  Renishaw PH20, Renishaw şirketi tarafından piyasaya sürülen ve CMM'nin performansını büyük ölçüde artıran bir başka yenilikçi ölçüm ürünüdür.

  Bu, Revo ölçüm sistemi için geliştirilen (birçok ödül kazanan) beş eksenli teknolojinin çeşitli CMM spesifikasyonlarının tetik uygulamalarında ilk kez kullanılmasıdır.

  PH20'nin her açıdan ölçmesi ve dokunması kolay olan kademesiz konumlandırma yeteneği, en iyi iş parçası ölçümünü sağlayabilir ve probun değiştirme sürelerini en aza indirebilir.Beş eksenli senkron hareket, iş parçası etrafında ölçüm koltuğunun dönüşü için gereken alanı en aza indirerek CMM'de büyük iş parçasını ölçebilir.

   

  Mermer Tabanlı Helyum 3D Koordinat Ölçüm Makinesi 1      Mermer Tabanlı Helyum 3D Koordinat Ölçüm Makinesi 2

   

  Dahili endüstri standardı TP20 probu

  PH20 test tabanı kullanıcıları, uygulama gereksinimlerini karşılamak için çeşitli kuvvet ölçümü, yön algılama seçenekleri ve uzatma çubukları sağlamak için bir dizi olgun tp20 test başlığı modülünü doğrudan kullanabilir.Manyetik modül, mcr20ni değişim çerçevesini kullanarak çarpışma koruması sağlayabilir ve otomatik değişim gerçekleştirebilir.

  RENISHAW'dan PH20MT motorlu prob kafaları: Bu sistem, daha karmaşık iş parçalarının hızlı, eksiksiz ve tekrarlanabilir şekilde ölçülmesini sağlar.Dönme imkanı sayesinde makine 5 yönlü bir ölçüm makinesine dönüşür ve özellikle basit parçalarda önemli ölçüde ölçüm süresi tasarrufu sağlar.

   

  Konumun tekrarlanabilirliği:+0,5 μm

  Konumlandırma adımları: Sınırsız, keyfi

  Dönen eksen: 360 °

  Dönme ekseni: 0 ° - 115 °

  Toplam pozisyon sayısı: Sayısız

  Çalışma sıcaklığı: 10-40 ℃

   

  Prob: TP20 SF modülü

   

  Prob: M2 prob montajı

  Numara İsim Teknik Özellikler Adet
  A-5004-7585 Prob uzatma çubuğu 10 mm 2
  A-5004-7586 Prob uzatma çubuğu 20 mm 2
  A-5000-7806 Bilyalı prob Φ1 × 10mm 2
  A-5000-3603 Bilyalı prob Φ2 × 20mm 2
  A-5000-3604 Bilyalı prob Φ3 × 10mm 2
  A-5000-4161 Bilyalı prob Φ4 × 20mm 2
  A-5000-2286 Bilyalı prob Φ5 × 50 mm 1
    Prob anahtarı   2
  Toplam: 8 Tür   15 adet

   

  İletişim bilgileri
  Unimetro Precision Machinery Co., Ltd

  İlgili kişi: Mr. Henry Wong

  Tel: +8613702327661

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler