aboutus

Unimetro Precision Machinery Co., Ltd

Unimetro Precision Machinery Co., Ltd Unimetro Precision Machinery Co., Ltd Unimetro Precision Machinery Co., Ltd
1 2 3
Unimetro Precision Machinery Co., Ltd
<-Video Images->
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: UNIMETRO, SUNNYOO, GDXH, BOMATEC, SINO, UWC
No. Çalışanları: 80~90
Yıllık satış: 5000000-6000000
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 40% - 50%
Hakkımızda
Giriş

UNIMETRO, 2007 yılında kurulduğundan beri, koordinat ölçüm teknolojisinin araştırma, geliştirme ve üretimine odaklanmaktadır.15 temel patent teknolojisi elde ettik ve ulusal yüksek teknoloji kuruluşu unvanını kazandık.Aynı zamanda UNIMETRO, 3D kompozit ölçüm teknolojisi alanında lider seviyededir!

Çin Unimetro Precision Machinery Co., Ltd şirket Profili 0
2016 yılında UNIMETRO, denizaşırı işlerde yeni bir sayfa açtı.Şu anda dünya çapında 20'den fazla ülke ve bölgede satış ve servis merkezleri kurarak yurtiçinde ve yurtdışında 150'den fazla sektörde 2000'den fazla müşteriye yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır.UNIMETRO, hassas ölçüm endüstrisinin yenilikçisi olmaya kararlıdır ve üretim hassasiyetinin daha da geliştirilmesini ömür boyu sürecek bir misyon olarak görmektedir!

Çin Unimetro Precision Machinery Co., Ltd şirket Profili 1
Metroloji kariyerini seven bir grup profesyonelimiz var.Ekibin profesyonel teknik bilgisi ve görsel ölçüm endüstrisi, 3d-cmm algılama endüstrisi ve standart dışı çevrimiçi algılama alanındaki 10 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerimize eksiksiz ölçüm çözümleri sunuyoruz.Unimetro, kullanıcılara farklı alanlardaki algılama gereksinimlerini karşılamak için daha eksiksiz ürün hizmeti çözümleri sunmak için ürün hattını sürekli olarak zenginleştirmek için Renishaw, harici dizi, IDS, THK, Panasonic, sentech ve diğer ölçüm teknolojisi şirketleri ile işbirliğini sürdürmektedir.

Çin Unimetro Precision Machinery Co., Ltd şirket Profili 2
Unimetro metroloji sadece görüntü ölçüm cihazı, koordinat ölçüm cihazı ve kontur projektörü gibi temel ürünlere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda CMM kontrolörü, lens, kamera sistemi, ızgara cetveli, CMM ve CMM fikstürü, ışık kaynağı sistemi gibi optik metrolojinin temel bileşenlerine de sahiptir. , vb.
Müşterilerimiz, donanım, kalıp, devre kartı, elektronik bileşenler, plastik / kauçuk ürünler, damgalama parçaları, saatler ve saatler, konektörler, otomobil test araçları, otomobil üretimi, dokunmatik ekran testi ve diğer alanlarda yaygın olarak dağıtılmaktadır, boş şişe testi ve diğer endüstriler .Kalite güvencesinde, ürün tasarımında, proses kontrolünde ve diğer önemli bağlantılarda, birçok tanınmış işletmenin güvenilir bir ortağı haline gelmiştir.

Çin Unimetro Precision Machinery Co., Ltd şirket Profili 3

15 20 150 2000
çekirdek patenti ülkeler ve bölgeler Sanayi uygulaması Müşteri vakası
PATEHT YERLEŞİM BAŞVURU DAVA
Visual Measurement Machine
Visual Measurement Machine
Visual Measurement Machine
Visual Measurement Machine

Geçmiş

2007 yılında kurulan Unimetro, vizyon ölçüm makinesinin imalatına başlamıştır.Yılların tecrübesiyle Çin metroloji endüstrisinin ön saflarında yer aldık ve sektördeki en iyi kaynakları entegre ettik.Bugüne kadar Çin'de binlerce görüntülü ölçüm makinesi ve 3D koordinat makinesi üretip sattık ve tüm ürünlerimizin müşterilerimiz için mümkün olan en iyi kaliteye ulaşmasını sağlamak için en iyi tedarik zincirine sahibiz.
Hızımızı ve yenilikçiliğimizi durdurmadık, metroloji için eksiksiz bir ürün grubu oluşturduğumuzda 2012 yılında denizaşırı satışlara başladık. Dünya çapındaki fabrikalar ve metroloji uzmanları ile çeşitli işbirlikleri ile ürünleri uluslararası bir standarda getirdik.
Unimetro evrensel metroloji yapar, dünya çapında evrensel metroloji çözümü sunarız.Dünyanın en iyi metrolojisini inşa etmiyoruz, ancak metrolojiyi en iyi fiyat performansı ile inşa etmeyi taahhüt ediyoruz.

Hizmet

Müşterilerimiz için en iyi metroloji çözümünü ve OEM hizmetini, ayrıca teknik ve ticari desteği sunuyoruz.Unimetro ile işbirliği, yüksek dereceli Çin metroloji ürünlerinde daha fazla deneyim için en iyi giriştir.
Uzaktan çevrimiçi destek, yerinde kurulum, teknik eğitim, metroloji danışmanlığı hizmetinin tümü Unimetro'da mevcuttur.İşbirlikçilerimiz için profesyonel ihracat, satış öncesi ve satış sonrası departmanımız var, müşterilerimize en profesyonel ürün ve hizmeti sunuyoruz.
Daha fazla bilgi veya destek için lütfen temsilcilerimiz veya ihracat departmanımızla iletişime geçin.

Ekibimiz

Üretim, Ar-Ge, satış öncesi ve sonrası servis, ihracat ve danışmanlık departmanımız var, müşterilerimizin en iyi işbirliği deneyimine sahip olmalarını sağlıyor.
Unimetro'nun ayrıca, alıcılar için daha uygun satın alma kanalı sunmak için Hongkong'da 2 şubesi bulunmaktadır.Müşterilerin yalnızca doğrudan Hongkong Şubesi hesabımıza sipariş, ödeme veya L/C göndermesi gerekir ve müşterilerin sitesine ihracatı ayarlayacağız.Çin'in katı ve karmaşık döviz sürecinden kaçınmak.Müşteriler veya bayiler ideal ürünleri çok daha kısa sürede elde etmek için daha kolaydır.Bayilerin satış planını ve stoğu yönetmesi için çok daha esnek.

Çin Unimetro Precision Machinery Co., Ltd şirket Profili 0

İletişim bilgileri