Ana sayfa

Unimetro Precision Machinery Co., Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Unimetro Precision Machinery Co., Ltd şirket Profili
Çin Unimetro Precision Machinery Co., Ltd şirket Profili
Çin Unimetro Precision Machinery Co., Ltd şirket Profili
1 2 3

Unimetro Precision Machinery Co., Ltd

UNIMETRO HASSAS MAKİNA CO., LTD.

Ölçüm uzmanı ve kalite kontrol ve yönetim danışmanı olan Unimetro .

2008 yılında kurulduğundan bu yana Unimetro her zaman araştırma ve geliştirme, üretim ve teknoloji üretimine adamıştır. Özellikle 2D 3D kompozit ölçüm için Unimetro endüstrinin lideridir.

Ekibimiz, metroloji endüstrisinde 10 ila 20 yıldan fazla deneyime sahip, profesyonel ve tutkulu. Bilgi ve tecrübemizi müşterilerimize ve distribütörlere en iyi ölçüm çözümünü sunmak için kullanacağız ve bu en son model seçme, teknoloji destekleme, satış sonrası servis ve sürekli eğitim hizmeti sürecinde olacaktır.


Unimetro, birçok profesyonel şirketle işbirliği yapıyor ve daha iyi ürünler veya çözümler geliştirmek için birbirlerine çok yakın çalışıyor, farklı müşterilerden farklı ölçüm gereksinimlerini karşılamak için tam bir üretim hattı sunabilmemizi sağlıyor. Listelenen olarak işbirliği yaptığımız bazı markalar: Renishaw, Harici Dizi, IDS, THK, Panasonic, Sentec, vb ...

Unimetro ürünleri, metaller, kalıplama, PCB, elektronik, plastik, presleme, horoloji endüstrisi, otomobiller ve LCD gibi farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünlerimiz, müşterilerin fabrikalarında kalite kontrol, ürün tasarımı ve süreç kontrolü sürecinde güvenilir ortaklardır.

Unimetro, tüm dünyadaki distribütörlerimiz ve müşterilerimize daha iyi ürünler ve çözümler sunarak yüksek kaliteye ve en iyi hizmete olan inancınızı sürdürmeye devam edecektir.

VMM Ölçme Makinası

Üniversal Takım Muayene Sistemi

RANGER600

ULTRA Serisi

CNC Otomatik Vizyon Ölçüm Cihazı

EKSTRA Serisi

Manuel Vizyon Ölçüm Cihazı

HE Serisi

Portal Tipi CNC Otomatik Vizyon Ölçüm Cihazı

CMM Ölçme Makinası

Kruvazör Serisi

Köprü Tipi 3D CMM Koordinat Ölçme Makinesi

Navigator Serisi

Portal Tip 3D koordinat ölçme makinesi

Mucize Serisi

Kalıp Sanayi 3D Koodinat Ölçüm Makinesi

Geniş uygulama

Hafif yapı tasarımı sayesinde, EXTRA serisi görüntü ölçüm makinesi çok daha geniş bir uygulama yelpazesi sunuyor. EXTRA serisi laboratuvarlarda, QC odalarında, hatta bir masa üstü hassas ölçüm cihazı olarak alanı gerçekten sınırlayan Ar-Ge merkezinde bile kullanılabilir. Bu arada, EXTRA serisinin olağanüstü ölçüm hassasiyeti onu sıkı ölçüm gereksinimine daha uygun hale getirir. Metal, elektronik, 3C ürünleri, PCB veya plastik endüstrisi vb. İçin güçlü bir ölçüm cihazıdır.

Hakkımızda

UNIMETRO kendi işinizi kurmanıza yardımcı olur!
UNIMETRO, 10 yılı aşkın deneyime sahip profesyonel metroloji üreticisidir. Uygun fiyata yüksek performanslı ürünler sunuyoruz. Ve küresel pazardaki profesyonel işbirlikçiler bize her zaman katılabilir ve UNIMETRO her zaman en iyi pazarlama ve teknik desteği sunar.

Servisimiz

UNIMETRO en iyi metroloji ürünlerini ve çözümünü sunmaya adamıştır, ayrıca satış sonrası hizmeti de en iyi şekilde sunar.

Küresel market

Tüm dünyadaki bayiler veya distribütörler memnuniyetle karşılanmaktadır ve ticari ve teknik aşamada tam destek sunacağız. UNIMETRO her zaman en iyi fiyat performans oranı ve en iyi hizmeti veren ürünler sunmaktadır.

OEM ve özel ölçüm çözümü

UNIMETRO, distribütörlerimiz için OEM servisi için mevcuttur.

UNIMETRO'nun profesyonel teknik ekibi sayesinde, çeşitli özel ölçüm çözümleri veya cihaz geliştirme çeşitlerine de sahibiz, bu tür bir gereksiniminiz varsa lütfen mühendisimize danışın.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : UNIMETRO, SUNNYOO, GDXH, BOMATEC, SINO, UWC

No. Çalışanları : 40~50

Yıllık satış : 5000000-6000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 40% - 50%

Şirket tarihçesi

2007'de kurulan Unimetro, vizyon ölçüm makinesini üretmeye başladı. Yılların deneyimi için Çin metroloji endüstrisinin ön saflarına geçtik ve sektördeki en iyi kaynakları bir araya getirdik. Bugüne kadar Çin'de binlerce görme ölçme makinesi ve 3D koordinat makinesi inşa ettik ve sattık ve tüm ürünlerimizin müşterilerimiz için mümkün olan en iyi kaliteye ulaşmasını sağlamak için en iyi tedarik zincirine sahip olduk.

Ve hızımızı ve yeniliğimize son vermedik, metroloji için komple bir ürün hattı oluşturduğumuzda, 2012'de denizaşırı satışları başlattık. Dünya çapındaki fabrikalar ve metroloji uzmanlarıyla olan işbirliği farklılıklarıyla ürünleri uluslararası bir standartta geliştirdik.

Unimetro evrensel metroloji yapar, dünya çapında evrensel metroloji çözümü sunarız. Dünyanın en iyi metrolojisini inşa etmiyoruz, ancak metrolojiyi en iyi fiyat performansıyla inşa etmeyi taahhüt ediyoruz.

Firma Servisi

Müşterilerimize en iyi metroloji çözümünü ve OEM hizmetini sunuyoruz, ayrıca teknik ve ticari destek. Unimetro ile işbirliği, yüksek rütbeli Çin metroloji ürünlerinin daha fazla deneyim kazanması için en iyi giriş noktasıdır.

Uzaktan çevrimiçi destekleme, yerinde kurulum, teknik eğitim, metroloji danışmanlık hizmetleri Unimetro'dan edinilebilir. Profesyonel ihracatımız, satış öncesi ve satış sonrası bölümümüzde kooperatörlerimiz için en profesyonel ürünleri ve hizmeti müşterilerimiz için sunmaktadır.

Daha fazla bilgi veya destek için temsilcilerimizle veya ihracat departmanımızla iletişime geçin.

Şirket takım

Üretim öncesi ve sonrası, satış sonrası hizmet, ihracat ve danışmanlık bölümü olan üretim, Ar-Ge, müşterilerimizin işbirliği için en iyi tecrübeye sahip olmasını sağlar.

Unimetro'nun alıcılar için daha uygun satın alma kanalı sunmak için Hongkong'da 2 şubesi var. Müşterilerin yalnızca doğrudan Hongkong Şubesi hesabına sipariş, ödeme veya L / C göndermesi gerekiyor ve biz müşterilere ihraç etmeyi ayarlayacağız. Çin'in sıkı ve karmaşık döviz kuru sürecinden kaçınma. Müşteriler veya bayiler daha ideal ürünleri daha kısa sürede almak daha kolaydır. Bayilerin satış planını ve stokunu yönetmesi için çok daha esnektir.