Ana sayfa

Unimetro Precision Machinery Co., Ltd Fabrika turu

Sertifika
Çin Unimetro Precision Machinery Co., Ltd Sertifikalar
Çin Unimetro Precision Machinery Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
We do not have any stock of the DRO and linear scales. I will contact you these days for the new order...

—— David

The new function of the VMM software looks nice. I will have my customer try and let you know the result, thank you for the help on the software.

—— Francisco Ferrari

We have received the shipment. Thanks. All the products are fine and we have already sold half of them.

—— Nidhi

We have excellent market response of your products, please keep the stable quality and supply.

—— Jason Kim

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  UNIMETRO HASSAS MAKİNA CO., LTD.

  Ölçüm uzmanı ve kalite kontrol ve yönetim danışmanı olan Unimetro .

  2008 yılında kurulduğundan bu yana Unimetro her zaman araştırma ve geliştirme, üretim ve teknoloji üretimine adamıştır. Özellikle 2D 3D kompozit ölçüm için Unimetro endüstrinin lideridir.

  Ekibimiz, metroloji endüstrisinde 10 ila 20 yıldan fazla deneyime sahip, profesyonel ve tutkulu. Bilgi ve tecrübemizi müşterilerimize ve distribütörlere en iyi ölçüm çözümünü sunmak için kullanacağız ve bu en son model seçme, teknoloji destekleme, satış sonrası servis ve sürekli eğitim hizmeti sürecinde olacaktır.


  Unimetro, birçok profesyonel şirketle işbirliği yapıyor ve daha iyi ürünler veya çözümler geliştirmek için birbirlerine çok yakın çalışıyor, farklı müşterilerden farklı ölçüm gereksinimlerini karşılamak için tam bir üretim hattı sunabilmemizi sağlıyor. Listelenen olarak işbirliği yaptığımız bazı markalar: Renishaw, Harici Dizi, IDS, THK, Panasonic, Sentec, vb ...

  Unimetro ürünleri, metaller, kalıplama, PCB, elektronik, plastik, presleme, horoloji endüstrisi, otomobiller ve LCD gibi farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ürünlerimiz, müşterilerin fabrikalarında kalite kontrol, ürün tasarımı ve süreç kontrolü sürecinde güvenilir ortaklardır.

  Unimetro, tüm dünyadaki distribütörlerimiz ve müşterilerimize daha iyi ürünler ve çözümler sunarak yüksek kaliteye ve en iyi hizmete olan inancınızı sürdürmeye devam edecektir.

  VMM Ölçme Makinası

  Üniversal Takım Muayene Sistemi

  RANGER600

  ULTRA Serisi

  CNC Otomatik Vizyon Ölçüm Cihazı

  EKSTRA Serisi

  Manuel Vizyon Ölçüm Cihazı

  HE Serisi

  Portal Tipi CNC Otomatik Vizyon Ölçüm Cihazı

  CMM Ölçme Makinası

  Kruvazör Serisi

  Köprü Tipi 3D CMM Koordinat Ölçme Makinesi

  Navigator Serisi

  Portal Tip 3D koordinat ölçme makinesi

  Mucize Serisi

  Kalıp Sanayi 3D Koodinat Ölçüm Makinesi

  Geniş uygulama

  Hafif yapı tasarımı sayesinde, EXTRA serisi görüntü ölçüm makinesi çok daha geniş bir uygulama yelpazesi sunuyor. EXTRA serisi laboratuvarlarda, QC odalarında, hatta bir masa üstü hassas ölçüm cihazı olarak alanı gerçekten sınırlayan Ar-Ge merkezinde bile kullanılabilir. Bu arada, EXTRA serisinin olağanüstü ölçüm hassasiyeti onu sıkı ölçüm gereksinimine daha adapte eder. Metal, elektronik, 3C ürünleri, PCB veya plastik endüstrisi vb. İçin güçlü bir ölçüm cihazıdır.

  Hakkımızda

  UNIMETRO kendi işinizi kurmanıza yardımcı olur!
  UNIMETRO, 10 yılı aşkın deneyime sahip profesyonel metroloji üreticisidir. Uygun fiyata yüksek performanslı ürünler sunuyoruz. Ve küresel pazardaki profesyonel işbirlikçiler bize her zaman katılabilir ve UNIMETRO her zaman en iyi pazarlama ve teknik desteği sunar.

  Servisimiz

  UNIMETRO en iyi metroloji ürünlerini ve çözümünü sunmaya adamıştır, ayrıca satış sonrası hizmeti de en iyi şekilde sunar.

  Küresel market

  Tüm dünyadaki bayiler veya distribütörler memnuniyetle karşılanmaktadır ve ticari ve teknik aşamada tam destek sunacağız.

  OEM ve özel ölçüm çözümü

  UNIMETRO, distribütörlerimiz için OEM servisi için mevcuttur.

  UNIMETRO'nun profesyonel teknik ekibi sayesinde, çeşitli özel ölçüm çözümleri veya cihaz geliştirme çeşitlerine de sahibiz, bu tür bir gereksiniminiz varsa lütfen mühendisimize başvurun.

 • OEM / ODM

   

   

   

 • Ar-Ge
  Biz mekanik, elektronik ve yazılım güçlü Ar-Ge departmanı var. Pazar gereksinimini karşılamak için yenilikler sürdürüyoruz. Unimetro ürünleri her zaman daha rekabetçi olmaya devam ediyor. Aynı zamanda Ar-Ge departmanı OEM ve ODM'nin temelini oluşturmaktadır, sadece standart metroloji ürünlerini değil, aynı zamanda ölçüm hattı, otomasyon veya özel makineler sunmamıza izin vermektedir.

  Teknik konularda herhangi bir desteğe ihtiyacınız varsa, lütfen danışmak için servis departmanımızla bağlantı kurun.

İletişim bilgileri
Unimetro Precision Machinery Co., Ltd

İlgili kişi: Miss. Jane Chen

Tel: +8615622339151

Faks: 86-769-81601126

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)